conference room

Pozyskiwanie Funduszy Unijnych i zarządzanie projektami

Fundusze unijne powstały w celu wsparcia rozwoju krajów członkowskich Unii Europejskiej. Dzięki różnym programom, funkcjonującym w ramach funduszy unijnych, mają Państwo możliwość pozyskać środki na rozwój działalności swojego przedsiębiorstwa. Fundusze unijne obejmują także działania związane z zarządzaniem projektami, w których eksperci firmy pm2pm chętnie służą pomocą. Każdorazowo, przed przyjęciem zlecenia związanego z funduszami unijnymi  przeprowadzamy rzetelną i dokładną analizę potrzeb Naszych Klientów. Następnie, w oparciu o wiedzę i doświadczenie ekspertów pm2pm wspólnie z Klientem wypracowujemy optymalne rozwiązanie projektowe. Dzięki temu zarządzanie projektem realizowanym z funduszy unijnych przebiega sprawnie i efektywnie, a firma, instytucja lub stowarzyszenie może czerpać maksimum korzyści płynących z wykorzystania funduszy unijnych.

Oferujemy usługi związane z Funduszami Unijnymi:

  • zarządzanie projektami unijnymi (rozliczanie, realizacja, rekrutacja Beneficjentów Ostatecznych, usługi pozostałe),
  • przygotowanie kompletnej dokumentacji projektowej,
  • przygotowanie profesjonalnego biznes planu projektu realizowanego z funduszy unijnych,
  • pisanie wniosków o dofinansowanie
  • rozliczanie oraz przygotowanie Wniosków o Płatność w ramach realizowanych projektów PO KL, PO IG oraz RPO,
  • konsultacje, doradztwo, opracowanie dokumentacji projektowej,
  • szkolenia oraz coaching.

Dlaczego warto pozyskiwać fundusze unijne z ekspertami pm2pm:

Za naszą wiedzą i doświadczeniem stoją konkretne liczby, konkretne projekty, konkretne kwoty. Mogą Państwo w pełni zaufać naszym kompetencjom, mamy świadomość jak dużą rolę mogą pełnić fundusze unijne w rozwoju Państwa firmy, dlatego też do każdego takiego zlecenia podchodzimy jak do swojego własnego. I to jest przyczyna sukcesów na tym polu.

Pm2pm sp. z o.o. jest firmą doradczą, która z pasją popartą wiedzą i doświadczeniem zajmuje się doradztwem gospodarczym i zarządzaniem projektami. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu finansowania ze źródeł zewnętrznych – w szczególności dotacji z funduszy Unii Europejskiej.

Nasza misja przy pozyskiwaniu Funduszy Unijnych:

Skutecznie pomagać naszym Klientom odnieść sukces. Świadczyć wysokiej jakości usługi doradcze, skutkujące pozyskaniem dofinansowania na działania zgodne z potrzebami naszych Klientów oraz celami Unii Europejskiej. Pomagać Klientom we właściwym zarządzaniu projektami realizowanymi z pozyskanych przez nas środków.

Tworzymy dobre projekty unijne i jesteśmy skuteczni:

W naszej pracy zawsze jesteśmy zorientowani na jej cel. Mamy doskonałą orientację w specyfice działania zarówno przedsiębiorczości jak i sfery samorządowej, a nasi eksperci cechują się elastycznością, skutecznością oraz wysoką jakością świadczonych usług. Przy tym oferujemy Państwu konkurencyjne ceny. Dzięki temu wiedzą Państwo, że współpraca z nami jest opłacalna i przekłada się na odpowiednie zarządzanie projektami z funduszy unijnych.

Chcemy, aby przystępując do aplikowania o fundusze unijne, mieli Państwo świadomość swojego potencjału i możliwości, dlatego tego też przyjęcie zlecenia przygotowania pełnej dokumentacji aplikacyjnej jest poprzedzone bezpłatnym audytem wstępnym, realizowanym przez naszych ekspertów. W wyniku naszych działań badawczych jeszcze lepiej będą Państwo mogli określić i dalej rozwijać swoje możliwości i mocne strony.

Korzystając  z naszych usług zyskują Państwo pewność, że dokumentacja aplikacyjna zostanie opracowana w sposób rzetelny, terminowy i zgodny ze wszelkimi wytycznymi programowymi. Wiemy, że tylko bezbłędnie przygotowane dokumenty mają szansę zwrócenia uwagi osób decyzyjnych, toteż podchodzimy do tego zadania z najwyższą starannością.

Otrzymają Państwo fachowe doradztwo doświadczonych ekspertów pm2pm, pomoc przy wyborze najlepszych rozwiązań koncepcyjnych i technicznych, a także wsparcie w kontaktach z instytucjami pośredniczącymi w rozdysponowywaniu środków dotacyjnych z funduszy unijnych.

Dzięki polityce indywidualnego podejścia do każdego Klienta i jego projektu, angażujemy się tylko w wybrane zlecenia, co pozwala nam zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług oraz wysoką skuteczność pozyskiwania dotacji, a wysoki standard usług i przyjęty sposób prac – zjednują nam uznanie i zaufanie naszych Klientów, którzy powierzają nam przygotowanie swoich kolejnych projektów, nie tylko tych realizowanych z funduszy unijnych. Dzięki wysokiej jakości obsługi Klienta możemy pochwalić się gronem zadowolonych Klientów, którzy chętnie zlecają nam kolejne działania.

Złożenie prawidłowego wniosku jest dopiero pierwszym etapem drogi:

Niestety, samo podpisanie umowy o dofinansowanie projektu nie oznacza jeszcze, że Beneficjent otrzyma  dotację. Dotacja zostanie wypłacona, jeżeli projekt realizowany z funduszy unijnych zostanie zakończony zgodnie z postanowieniami podpisanej umowy (w zakresie rzeczowym, finansowym i czasowym). To warunki  konieczne, aby proces pozyskania dotacji zakończył się wpływem pieniędzy na Państwa konto. Ponieważ sukces naszego Klienta jest również naszym sukcesem, dlatego aktywnie wspieramy proces rozliczania środków pozyskanych w ramach dotacji i świadczymy radą na każdym etapie tego procesu – od podpisania umowy o dofinansowanie, aż do momentu rzeczywistej wypłaty/refundacji dotacji. Naszym Klientom zapewniamy także wsparcie w wypełnianiu obowiązków sprawozdawczych i promocyjnych. Mają Państwo zatem pewność, że decydują się na współpracę z nami otrzymują Państwo kompleksowe rozwiązanie obejmujące pozyskanie funduszy unijnych, a następnie zarządzanie projektem realizowanym z ich pomocą. Daje to Państwu swobodę w koncentracji na samym projekcie, bez rozpraszania uwagi niezbędnymi formalnościami.

Zapraszamy do współpracy!

Formularz kontaktowy
Fundusze unijne - zapytanie:
Temat:
Dane firmy/dane osobowe:
Imię: *
Nazwisko: *
Numer telefonu: *
Fax:
E-mail: *
Stanowisko:
Nazwa firmy:
Ulica i nr:
Kod pocztowy:
Miasto:
NIP:
Informacje dodatkowe:
Uwagi:
Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 133 z dnia 29 października 1997 roku poz. 833.) pm2pm nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych osobowych użytkowników innym osobom lub instytucjom. Dane osobowe podane przez Zamawiającego (imię i nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mailowy) traktowane są jako informacje w najwyższym stopniu poufne i służą tylko i wyłącznie do celów komunikacji pomiędzy Zamawiającym a pm2pm.
Przepisz tekst: *
captcha
* - pole obowiązkowe