Kampus zarządzania projektami – specjalistyczne szkolenia dla PM

Kampus zarządzania projektami to wydarzenie, które na stale wpisuje się w kalendarz project managerów.

Udział w szkoleniach i seminariach to idealny sposób na szeroko rozumiany rozwój osobisty i wymianę doświadczeń. To także możliwość integracji w gronie specjalistów z wielu, często odmiennych branży. Wydarzeniem łączącym zdobywanie wiedzy z wymienionymi korzyściami jest Kampus zarządzania projektami, który mamy zaszczyt organizować już po raz drugi. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalistycznych szkoleń, które odbędą się w dniach 9 – 11 października 2019 roku w Hotelu Uroczysko**** SPA & Business w Cedzynie.

Pierwsza edycja wydarzenia przyciągnęła ponad 70 osób, które wzięły udział w warsztatach – między innymi z obszaru ryzyka, Agile w zarządzaniu projektami, zarządzania programem i portfelem projektów. W trakcie Kampusu odbyły się także warsztaty motywacyjne oraz panel dyskusyjny dotyczący PMO i sukcesów jego wdrożenia w różnych organizacjach. Ponadto, słuchacze mogli śledzić relacje z wyprawy zdobywcy Korony Ziemi, Szczepana Brzeskiego w drodze na Mount Everest.

W tym roku każdy z uczestników będzie mógł wybrać jeden z prezentowanych poniżej obszarów i przez trzy dni efektywnie rozwijać kompetencje w tym zakresie:

1. Praktyczne zarządzanie ryzykiem w projektach
  2. Agile w zarządzaniu projektami
  3. Zespołowa gra symulacyjna – SimulTrain®
  4. Praca w zespole w oparciu o typologię C. G. Junga z wykorzystaniem gry „PALI SIĘ”
  5. Środowisko do skutecznej realizacji strategii przez portfele, programy i projekty
  6. Zarządzanie sytuacjami konfliktowymi: rola lidera

Dodatkowo, wprowadziliśmy możliwość zaplanowania dedykowanego szkolenia dla grup, które dostosujemy do potrzeb zespołu projektowego. W ramach tej oferty będzie można równocześnie skorzystać ze wszystkich atrakcji przewidzianych w trakcie Kampusu Zarządzania Projektami.

Warsztaty poprowadzi zespół ekspertów pm2pm, wieloletni praktycy w zakresie zarządzania projektami, doradcy biznesowi i strategiczni, osoby z ogólnopolskim i międzynarodowym doświadczeniem.

Ponadto, w ramach wydarzenia zaplanowaliśmy warsztaty rozwojowe, dwie motywacyjne sesje seminaryjne, a także wieczór integracyjny.

Szczegółowe informacje o Kampusie znajdują się na stronie wydarzenia: http://kampus.pm2pm.pl/.