Najnowsze trendy, trenerzy eksperci i pasjonaci zarządzania projektami, duża dawka wiedzy, inspiracji i motywacji na kolejny rok.
Kampus to 3 dniowe wydarzenie szkoleniowo- networkingowe, podczas którego podniesiesz swoje kompetencje na wybranym szkoleniu specjalistycznym z obszaru zarządzania projektami. Lecz nie tylko, to również możliwości integracji z innymi pasjonatami zarządzania projektami oraz wymiany doświadczeń.
Dodajemy fo tego jeszcze sesję warsztatów rozwojowych oraz dwie prelekcje: Panel dyskusyjny o wdrożeniu PMO w organizacji oraz opowieść o zdobywaniu Korony Ziemi.
Każdy uczestnik może wybrać szkolenie dla siebie z dostępnych aż 7 tematów. Oprócz mocno specjalistycznych szkoleń z zarządzania ryzykiem, zmianą czy komunikacją proponujemy nowinki na rynku szkoleniowym: zrównoważone zarządzanie projektami oraz grę Simultrain, pozwalającą na realizacje projektu w stymulowanym środowisku on-line.
Nie przegap tej okazji! Zebraliśmy dla Ciebie najlepszych trenerów z ciekawymi tematami. Liczba miejsc na każdy moduł szkoleniowy jest ograniczona.
UWAGA możliwość skorzystać z dofinansowania szkoleń z Bazy Usług Rozwojowych. O szczegóły zapytaj pod adresem: kampus@pm2pm.pl
Widzimy się w Cedzynie k/Kielc 5-7 grudnia!