Test

pm2pm zespół specjalistów z zakresie zarządzania projektamiJesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi szkoleniowo-doradcze w obszarze zarządzania projektami. Od ponad 10 lat wspieramy Project Managerów i członków zespołów projektowych w podnoszeniu kompetencji oraz skutecznym przygotowaniu do międzynarodowych certyfikacji. Pomagamy przedsiębiorstwom oraz instytucjom wypracować i efektywnie wdrożyć nowoczesne standardy zarządzania projektami, wpieramy proces tworzenia Biur Zarządzania Projektami (PMO) oraz ciągłe doskonalenie procesów w organizacjach. Zapewniamy całościowe podejście od szkoleń poprzez efektywne zarządzanie projektami po wdrażanie kultury zarządzania projektami na poziomie całej organizacji. Posiadamy doświadczenie zarówno na rynku ogólnopolskim, jak i międzynarodowym.

Stawiamy na najwyższą jakość

Działamy zgodnie ze standardami International Project Management Association (IPMA®) – głównej metody zarządzania projektami opierającej się na kompetencjach. Jako jedyna firma w Polsce posiadamy akredytację w zakresie prowadzenia szkoleń ze Zrównoważonego Zarządzania Projektami i międzynarodowej certyfikacji Green Project Management. Ponadto, w stosowanych przez nas rozwiązaniach wykorzystujemy także najlepsze praktyki płynące z obszarów wiedzy PMI, procesów PRINCE2, trendów w zrównoważonym rozwoju GPM, Agile Project Management oraz światowych modeli zarządczych.

pm2pm zespół specjalistów z zakresie zarządzania projektamiOfertę „szyjemy na miarę”

Dostarczamy naszym Klientom kompleksowe usługi szkoleniowe i doradcze, przygotowane w oparciu o diagnozę potrzeb i oczekiwań. Gwarantujemy dostęp do najnowszej wiedzy ze świata zarządzania projektami w formie szkoleń dopasowanych do potrzeb i specyfiki organizacji. Tworzymy od podstaw program działań ukierunkowanych na sukcesywny rozwój firmy i jej pracowników.

Jesteśmy zespołem ekspertów

Naszą kadrę tworzą konsultanci i trenerzy z wieloletnim doświadczeniem z zakresu zarządzania projektami, tworzenia i wdrażania strategii oraz modeli biznesowych. Współpracujemy z partnerami z całego świata, świadcząc usługi doradcze i szkoleniowe dla międzynarodowych przedsiębiorstw i organizacji. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, których potwierdzeniem są nie tylko liczne certyfikaty i dyplomy, ale także zrealizowane projekty.

pm2pm zespół specjalistów z zakresie zarządzania projektamiPodstawy naszej skuteczności to:

• 92% zdawalności certyfikowanych egzaminów IMPA®
  • Trenerzy i doradcy z bogatym doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych organizacjach
  • Inspirujące zajęcia oparte na najnowszej wiedzy z zarządzania projektami
  • Kompleksowe usługi szkoleniowe i doradcze tworzone w oparciu o indywidualne potrzeby Klientów
  • Partnerzy międzynarodowi umożliwiający realizację wewnątrzkorporacyjnych programów rozwojowych