Trener zarządzania projektami

Dołącz do zespołu pm2pm jako trener zarządzania projektami.

Kogo szukamy?

W związku z dynamicznym rozwojem pm2pm oraz wprowadzaniem na rynek nowych produktów, poszukujemy trenerów, którzy dołączoną do naszego zespołu.

Poszukujemy osób lubiących dzielić się wiedzą. Jednocześnie chcących zdobywać nowe kompetencje, rozwijać się i nie obawiających się wyzwań.

Czego wymagamy od Ciebie?

• Minimum 5-letniego doświadczenia w zarządzaniu projektami, potwierdzonego międzynarodowym certyfikatem
  • Doświadczenia w prowadzeniu szkoleń, np. dla swojego zespołu projektowego
  • Dyspozycyjność co najmniej 4-6 dni w miesiącu (wliczając soboty)

Co oferujemy?

• Udział w szkoleniu Train the Trainer Zarządzania Projektami oraz z wybranej metodyki
  • Możliwość uzyskania dodatkowych certyfikatów z obszaru zarządzania projektami
  • Zaangażowanie w rozwojowe projekty szkoleniowe dla naszych klientów
  • Pracę w zgranym zespole
  • Współpracę w formie zleceń na konkretny projekt szkoleniowy

Jak przebiega rekrutacja?

• Możesz spodziewać się dwóch rozmów kwalifikacyjnych, a także zadania, które sprawdzi Twoje umiejętności
  • Poprosimy o podanie kontaktu do sprawdzenia referencji

Jeśli spełniasz wymagania i jesteś zainteresowany, wyślij do nas swoje CV na adres: biuro@pm2pm.pl wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez pm2pm sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.