pm2pm-logo2015__kolorJesteśmy specjalistyczną firmą szkoleniowo-doradczą z silną pozycją na rynku ogólnopolskim. Naszym nadrzędnym celem jest wdrażanie nowoczesnych narzędzi zarządzania projektami w struktury przedsiębiorstw, przy zachowaniu najwyższych standardów Obsługi Klienta.
Działamy zgodnie ze standardami International Project Management Association (IPMA®) – to główna metoda zarządzania projektami opierającą się na kompetencjach, którą stosujemy w naszej pracy. Jednak, czerpiemy również najlepsze praktyki z innych uznanych na świecie metodyk zarządzania projektami, takich jak PMI ®, Prince2 ® oraz Agile Project Management.

pm2pm_ZP_okladka

Tworzymy zespół ekspertów,

nieprzerwanie kształcących się i podnoszących swoje kwalifikacje. Nadążamy za najnowszymi trendami i zastanawiamy się w jaki sposób można je wykorzystać, żeby pomóc naszym Klientom. W odpowiedzi na zmieniające się otoczenie zewnętrzne oraz potrzeby organizacji, ciągle aktualizujemy naszą wiedzę i ofertę. Świadczymy kompleksowe usługi w obszarze doradztwa w zakresie zarządzania projektami na każdym etapie. Proponujemy innowacyjne rozwiązania w obszarze zarządzania projektami w szczególności: wdrożenia zarządzania projektami w organizacji oraz tworzenie Biur Zarządzania Projektami. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, a projekt przez niego realizowany – jak nasz własny. Tworzymy od podstaw program działań ukierunkowanych na sukcesywny rozwój firmy i jej pracowników.

Naszym atutem jest

wysoka zdawalność, przygotowanych przez nas managerów, do bardzo wymagającego egzaminu certyfikującego IPMA ®, otwierającego drogę do międzynarodowej kariery Project Managera. Praca z naszymi trenerami daje gwarancję podniesienia zawodowych kompetencji, umocnienia swojej pozycji w miejscu zatrudnienia oraz na rynku pracy. Wspólnymi siłami pracujemy na Państwa pomyślność w biznesie.

Misja

Inspirujemy naszych Klientów do wdrażania innowacyjnych pomysłów w życie. Podejmując wyzwania, poszukujemy najlepszych rozwiązań dla rozwoju firmy. Jesteśmy zespołem ekspertów, praktyków mających wspólny cel – doskonalić rzeczywistość, w której funkcjonują nasi Klienci. Z odwagą podchodzimy do nowych projektów – zarządzanie projektami jest naszą pasją a zadowolenie Klienta – najważniejszą miarą sukcesu.