Firma

pm2pm zespół specjalistów z zakresie zarządzania projektami

Jesteśmy firmą szkoleniową świadczącą kompleksowe usługi szkoleniowo-doradcze w obszarze zarządzania projektami. Od ponad 15 lat wspieramy Project Managerów i członków zespołów projektowych w podnoszeniu kompetencji oraz skutecznym przygotowaniu do międzynarodowych certyfikacji. Pomagamy przedsiębiorstwom oraz instytucjom wypracować i efektywnie wdrożyć nowoczesne standardy zarządzania projektami, wspieramy proces tworzenia Biur Zarządzania Projektami (PMO) oraz ciągłe doskonalenie procesów w organizacjach. Zapewniamy całościowe podejście od szkoleń poprzez efektywne zarządzanie projektami po wdrażanie kultury zarządzania projektami na poziomie całej organizacji. Posiadamy doświadczenie zarówno na rynku ogólnopolskim, jak i międzynarodowym.

"

Z odwagą podchodzimy do nowych projektów – zarządzanie projektami jest naszą pasją a zadowolenie Klienta – najważniejszą miarą sukcesu.

zespół pm2pm

pm2pm doświadczenie
Doświadczenie

Ponad 15 lat działalności na rynku ogólnopolskim, bogata oferta szkoleniowa dla firm oraz współpraca z międzynarodowymi partnerami. Doświadczony zespół ekspertów, praktyków świadczących kompleksowe usługi oraz innowacyjne rozwiązania w obszarze doradztwa w zakresie zarządzania projektami.

pm2pm kompetencje
Kompetencje

Kluczowe kompetencje podparte zarówno certyfikatami, jak i praktyczną wiedzą oraz umiejętnościami w zakresie zarządzania projektami. Autoryzacja IPMA Polska w zakresie prowadzenia warsztatów przygotowujących do certyfikacji oraz Green Project Managament.

pm2pm skala międzynarodowa
Skala międzynarodowa

Współpraca z podmiotami z całego świata i międzynarodowe doświadczenie zespołu specjalistów umożliwia realizację zleceń dla firm oraz korporacji działających już transgranicznie, oraz pomoc w zrozumieniu mechanizmów działania w skali globalnej tym przedsiębiorstwom, które dopiero wchodzą na nowe rynki.

Kompleksowa współpraca

Firma szkoleniowa pm2pm dostarcza Klientom kompleksowe usługi szkoleniowe i doradcze, przygotowane w oparciu o diagnozę potrzeb i oczekiwań, „szyte na miarę”. Gwarantujemy dostęp do najnowszej wiedzy ze świata zarządzania projektami w formie usług dopasowanych do potrzeb i specyfiki organizacji. Tworzymy od podstaw program działań ukierunkowanych na sukcesywny rozwój firmy i jej pracowników, możemy jednak rozpocząć współprace na każdym etapie realizacji projektu lub programu. Przeprowadzenie audytu umożliwia rzetelną weryfikację procesów zarządzania w organizacji, szkolenia pomagają zespołowi znaleźć wspólny język dzięki uzupełnieniu kompetencji, natomiast pilotaż jest okazją do przetestowania wypracowanej metodyki przy wsparciu naszych doradców.

Trenerzy

Jesteśmy zespołem ekspertów. Naszą kadrę tworzą konsultanci i trenerzy z wieloletnim doświadczeniem z zakresu zarządzania projektami, tworzenia i wdrażania strategii oraz modeli biznesowych. Współpracujemy z partnerami z całego świata, świadcząc usługi doradcze i szkoleniowe dla międzynarodowych przedsiębiorstw i organizacji. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, których potwierdzeniem są nie tylko liczne certyfikaty i dyplomy, ale także zrealizowane projekty.

Klienci

Pracujemy z międzynarodowymi korporacjami, firmami ogólnopolskimi oraz lokalnymi przedsiębiorcami. Inspirujemy naszych Klientów do wdrażania innowacyjnych pomysłów w życie. Podejmując wyzwania, poszukujemy najlepszych rozwiązań dla rozwoju firm oraz organizacji. Sprawdź kto nam zaufał.

Szukasz pierwszego szkolenia w zakresie zarządzania

Skorzystaj z bogatego doświadczenia naszych trenerów i doradców oraz szerokiej oferty szkoleniowej. Wybierz inspirujące i praktyczne zajęcia. Jeśli nie wiesz, na które szkolenie powinieneś się zapisać, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy wybrać Ci właściwą ścieżkę rozwoju Twojej kariery.

Przeprowadzonych
szkoleń

Osób
z certyfikacją IPMA

10k

Zrealizowanych

Specjalistów

Partnerzy

Działamy zgodnie ze standardami International Project Management Association (IPMA®). Posiadamy akredytację w zakresie prowadzenia szkoleń ze Zrównoważonego Zarządzania Projektami i międzynarodowej certyfikacji Green Project Management. Współpraca z międzynarodowymi specjalistami oraz wymiana doświadczeń z firmami partnerskimi inspiruje nas do poszukiwania najlepszych rozwiązań dla Twojego biznesu.

napisz
do nas
Zgadzam się z polityką prywatności