Basic

Podtytul

Poziom podstawowy jest skierowany do osób zaczynających przygodę z zarządzaniem projektami oraz dla tych, które prowadzą niezłożone projekty i czują potrzebę zdobycia bazowej wiedzy.

Szkolenia z poziomu Basic mają charakter wprowadzający, umożliwiają zapoznanie się z terminologią i podstawowymi narzędziami.

Sprawdź terminy

ROZWÓJ KOMPETENCJI Z AKADEMIĄ ROZWOJU PM2PM

Szkolenia otwarte

Prowadzimy szkolenia otwarte w kilku polskich miastach. Zapewniamy dużo praktycznej wiedzy, przyjazną i motywującą do rozwoju atmosferę oraz intensywną naukę. Zachęcamy do stawiania pytań i dzielenia się doświadczeniem.

Z nami dowiesz się jak sprawnie wykorzystywać metody i narzędzia zarządzania w pracy oraz przygotujesz się do certyfikacji.

Sprawdź termin

Szkolenia zamknięte

Przygotowujemy pojedyncze szkolenia, bloki szkoleń i całe programy dla firm, samorządów, organizacji i instytucji publicznych. Dopasowujemy szkolenia do poziomu wiedzy i oczekiwań grupy.

Podpowiadamy rozwiązania i metody dla Twojego biznesu.  Dbamy by łączyć intensywną pracę z integracją zespołu. Wspólnie ustalamy dogodny termin i miejsce.

Skontaktuj się

napisz