Zmiany w organizacji szkoleń w marcu i kwietniu 2020

Ważne informacje dotyczące terminów szkoleń otwartych oraz zamkniętych.

W związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego oraz pojawiającymi się zapytaniami w sprawie organizacji naszych szkoleń, pragniemy poinformować o podjętych przez nas krokach:

• Wszystkie najbliższe szkolenia otwarte zostały wstrzymane. Szkolenia wznowimy począwszy od drugiej połowy kwietnia. Zachęcamy do śledzenia informacji dotyczących nowych terminów, o których będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej. Informacje znajdą się również na naszym Facebooku i w newsletterze.
  • Realizacja szkoleń zamkniętych na życzenie będzie się odbywać planowo. W celu ustalenia nowego terminu szkoleń prosimy o kontakt telefoniczny.

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji:

Wierzymy, że niebawem sytuacja wróci do normy. Tymczasem pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo zdrowia,

zespół pm2pm