pm2pm – LIDER W PODNOSZENIU KOMPETENCJI Z ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI ZAPRASZA NA

 

KAMPUS ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI ZAPRASZA NA

WYDARZENIE SZKOLENIOWO-NETWORKINGOWE

Podnieś swoje kompetencje z zakresu zarządzania projektami poprzez udział w specjalistycznych warsztatach, panelu dyskusyjnym oraz spotkaniach integracyjnych

 

Dlaczego warto skorzystać z warsztatów?

Networking
120 pasjonatów zarządzania projektami w jednym pod jednym dachem przez 3 dni. To niesamowita okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych relacji biznesowych.

Pasja
Trenerzy eksperci podzielą się z Wami swoimi doświadczeniami i zmotywują do nowych wyzwań. Ty również możesz zainspirować innych podczas Market Place.

Rozwój
Specjalistyczne warsztaty rozwiną Twoje konkretne kompetencje, poszerzą horyzonty, dostarczą narzędzi i przyczynią się do efektywniejszej realizacji projektów.

Trendy
Autorzy standardów, międzynarodowi mówcy, project managerowie. Zadbaliśmy aby tylko najlepsi przekazywali Wam światowe nowinki z zarzadzania projektami.

Doświadczenie
Zrealizowaliśmy setki projektów doradczych i szkoleniowych. Jesteś w dobrych rękach aby rozwijać siebie, swój zespół i organizację w zakresie zarządzania projektami.

 

 

3 DNI

8 WYKŁADOWCÓW

120 UCZESTNIKÓW

 

Korzyści dla organizacji:

Integracja zespołu

Niepowtarzalna okazja do integracji swojego zespołu projektowego podczas wspólnych warsztatów.
A może zdecydujecie się na grę on-line gdzie przećwiczycie nie tylko prowadzenie rzeczywistego projektu lecz również zmierzycie się jako zespół z innymi firmami.

Wiedza specjalistyczna

Udział w warsztatach specjalistycznych zapewni możliwość podniesienia kompetencji w wybranym obszarze zarządzania projektami.
Nasi trenerzy przekażą Wam porządną dawkę wiedzy, podzielą się doświadczeniem oraz wyposażą w narzędzia wspierające realizację projektów.

Docenienie osiągnięć

Końcówka roku to znakomita okazja do celebrowania osiągnięć i nagradzania zespołów. 3 dniowy Kampus to wyśmienita okazja aby wspólnie nie tylko podnosić kompetencje lecz również dokonać retrospekcji poprzez przedstawienie swoich wyników i osiągnięć projektowych na Market Place.

Motywacja

Wymiana doświadczeń, integracja, networking, podnoszenie kompetencji, rozmowy z innymi pasjonatami zarządzania projektami dostarczą inspiracji i motywacji na kolejny rok wyzwań. Nie przegap okazji aby wejść w 2019 z nową energią!

Opinie uczestników naszych szkoleń:

„Wartościowe było dla mnie to, że dużo zajęć polegało na pracy w grupie, co moim zdaniem jest ważne w nauce zarządzania projektami”

Katarzyna Bogusz, Politechnika Rzeszowska, IPMA D

„Cenne było ustrukturyzowanie wiedzy, którą wcześniej miałem i poukładanie tego pod kątem metodologii. Również dowiedziałem się nowości w zakresie umiejętności miękkich.”

Rafał Dąbrowski, BorgWarner, IPMA B

„Zarządzanie projektami – jest to kolejny krok w mojej karierze.
Dostałam bardzo przydatną wiedzę na temat tego jak zorganizować projekt oraz jak go przeprowadzić przez kolejne fazy. Już widzę rezultaty z wdrożenia zdobytej wiedzy w swoich projektach.”

Agnieszka Siwek, Specjalista ds. Marketingu, IPMA lev. D

„Dzięki warsztatom nabyłam poszerzonych wiedzę i umiejętności, których do tej pory nie miałam lub były nieusystematyzowane. Za najwartościowsze uważam osobowość i otwartość trenerów, ich podejście do kursantów oraz stosowaną przez nich metodę prowadzenia szkoleń.”

Katarzyna Kaszowska-Pichórz,

Specjalista ds. Marketingu, IPMA lev. D

O Kampusie:

 

 

Czas trwania

3 dni

Trenerzy

Eksperci zarządzania projektami
Trenerzy IPMA

Miejsce

Szczyrk

Najbliższa edycja

5.12.2018 – 7.12.2018

 

Opiekun Kampusu

 

W celu sprawdzenia wolnych miejsc oraz uzgodnienia indywidualnych warunków Państwa udziału prosimy o kontakt z opiekunem szkolenia Katarzyną Kuryłowicz:

+48 503 168 058
kkurylowicz@pm2pm.pl

Maksymalna ilość uczestników w jednej grupie ograniczona do 16 osób.

 

 

Wypełnij formularz kontaktowy i otrzymaj konsultację na temat udziału w Kampusie Zarządzania projektami!

Zapisz się na darmową konsultację już teraz

Imię: *
Nazwisko: *
Numer telefonu: *
E-mail: *
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny:
Wyrażam zgodę na kontakt mailowy:
Przepisz tekst: *
captcha
* - pole obowiązkowe